BĘDZIE LEPIEJ!

by romskey

Czy wiecie dlaczego „władza to kurwy, cwaniacy i złodzieje”? Dlatego, że naród to debile. Debil jest głuchy na argumenty, jest niekonsekwentny, daje się ponieść emocjom, chce robić sto rzeczy naraz, jest ciemny. Z debilami inaczej się rozmawia, inaczej traktuje. Z debilem dyskutuje się batem lub knebluje łapówką bo nic innego nie działa. Możecie mieć zastrzeżenia, że „przecież nie my, my nigdy” a ja mówię, że gówno prawda. Nigdy nie zgadzałem się z P.Tymochowiczem, który otwarcie twierdził, że „przeciętny obywatel ma mentalność debila”, ponieważ kierowałem się pobudkami zgoła naiwnymi, bo a nuż ktoś ‚w porządku’ zostanie potraktowany jak psychol? W działaniu z masami nie liczy się jednostka. Liczy się jakaś powszechna średnia, na taką oddziałuje się i ta jest żałosna.

W kraju w którym nikt nie odpowiada za nic, np. sportsmen Adamek chce w Europarlamencie. Czemu nie? – zróbmy zrzutę na miecz, krzyż, młotek i gwoździe. O wiarę chce chłopak walczyć, niech walczy, nawet ochrona PE mu nie podskoczy. Dla symetrii PO powinna wystawić Diablo Włodarczyka a SLD Gołotę (dla TR nie mam kandydata, bo ostatniego boksera geja zabito w klubowej szatni 30 lat temu). To w naszym kraju główne kanały transmitują rozważania nad tym czy noga w trumnie była nogą właściwą – a nie ma śmiechu! – gdyż gdyby w trumnie prawicy znalazła się noga lewicy, to byłoby przecież świętokradztwo. Czy dzieci miał Wojtyła? Czy prawdą jest, że Ziobro w okolicy Wawelu chodził z reklamówką? Podobno Wałęsa uratował matkę boską z kibla – fronda winszuje odwagi! Bezlik tematów jest i od tego dobrobytu aż nie wiadomo w co ręce włożyć.

Kto miałby kogo rozliczać, przed kim należałoby się wstydzić? Że niby przed nami, chujami tępymi, złodziejami, co niejedno za uszami mamy? „Oni” już wiedzą jakie z nas gagatki, dlatego załatwią wszystko uczciwie między sobą, a my jak nie chcemy mieć gorzej to lepiej głosujmy jak trzeba.

Czasem tylko, ten zwykły człowiek pyta mnie licząc, że posiadłem wyciek z życiowego Wikileaks: „czy to zmieni się kiedyś? czy będzie wreszcie normalnie?”… lubię gdy się uśmiecha…
– Będzie lepiej..